Staň sa rozhodcom ľadového hokeja

Máš záujem byť členom veľkej hokejovej rodiny na Slovensku? Chceš byť aktívnou súčasťou najrýchlejšej kolektívnej hry na svete? Rád o niečom rozhoduješ, prípadne chceš pomáhať v boxoch časomeračov?

Komisia rozhodcov Bratislavského zväzu ľadového hokeja (BZĽH) pripravuje v nasledujúcom období „Seminár rozhodcov“, ktorý bude určený aj všetkým záujemcom, ktorí by radi svoju ďalšiu športovú kariéru chceli spojiť s rozhodovaním ľadového hokeja a dosiahnuť tak v budúcnosti niečo podobné, ako naši najlepší arbitri (rozhodujú na ZOH, na MS stretnutia elitnej kategórie a na ďalších svetových turnajoch IIHF nižších kategórií, v sezóne takmer dvadsať slovenských rozhodcov – pozn.).

V prípade, že máš záujem stať sa rozhodcom Bratislavského zväzu ľadového hokeja a rozhodovať v súťažiach riadených BZĽH, resp. stať sa členom veľkej rodiny funkcionárov mimo ľadu (pomocné rozhodcovské funkcie v boxoch časomeračov) môžeš sa obrátiť na predsedu Komisie rozhodcov BZĽH p. Roberta Svitka telefonicky na čísle: 0918 234 842.

Záujemci o pozíciu rozhodcu BZĽH budú preverovaní z nasledovných činností:

– korčuľovania

– znalosti pravidiel ľadového hokeja

– atletickej prípravy (beh)

* ovládanie anglického a ruského jazyka je výhoda (nie podmienka)

Záujemci o pozíciu funkcionára mimo ľadovej plochy (pomocné rozhodcovské funkcie v boxoch časomeračov) budú preverovaní len z pravidiel ľadového hokeja (výhodou bude znalosť anglického jazyka, resp. ruského jazyka).