Kartičky – maličkosť, ktorá šetrí veľa času

Kartičky – maličkosť, ktorá šetrí veľa času
akredizacne-karty-k-zapasom-euro-hockey-challenge-foto-szlh-gal

BRATISLAVA (SZĽH) – Bežný hokejový fanúšik si sotva uvedomí, a prečo by aj mal, koľko ľudí je zapojených do medzinárodného stretnutia na zimnom štadióne. Pre ilustráciu si vezmime medzištátne prípravné stretnutia Euro Hockey Challenge v Trenčíne, Žiline, Košiciach a Bratislave. „Pripraviť akreditačné karty pre obe mužstvá, tímové servisy , box časomiery, bezpečnostné služby, hostí, VIP, skautov, média, fotografov, pracovník RTVS a iných TV, hostesky, pre členov centrálneho a miestneho organizačného výboru, obslužný personál i povolenie na parkovanie predstavovalo v minulosti zdĺhavú prácu s množstvom manuálnych operácií pre jedného pracovníka na celý týždeň. Preto sme hľadali riešenie, ktoré by odbúralo prácnosť a súčasne prinieslo aj nový estetický dizajn,“ hovorí autor myšlienky generálny sekretár SZĽH Miroslav Valíček.

Výsledok? „V súčasnosti môžete robiť svoju prácu a naprogramovaný prístroj vyhotovuje ako na bežiacom páse akreditačné karty. Potom už zostávajú dva ľahké úkony – dierkovanie a závesenie šnúrok,“ hovorí štatistik SZĽH Róbert Svitok, ktorý dal nápadu reálnu podobu. Poviete si maličkosť, áno, ktorá však šetrí veľa času!

„Samozrejme využitie bude oveľa širšie. Tréneri SZĽH sú už prvými držiteľmi členských ako aj identifikačných kariet s potrebnými údajmi a fotografiou,“ pridáva informáciu R. Svitok. Dodajme, že karty s grafikou zo zväzovej dielne už zaujali.
clenska-karta
Členská karta
Vzor členskej karty
21.04.2017 | Zdroj: SZĽH,